Menü

Tarihçe

Konya inşaat sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşu Taleb İnşaat, kurulduğu yıldan bugüne imza attığı konut projeleriyle yüzlerce aileyi daire sahibi yaptı.

Kurulduğu günden itibaren dönemin ihtiyaçlarına ve tercihlerine uygun konut projelerini hayata geçiren Taleb İnşaat, 2000'li yıllardan itibaren hem kent içi hem de kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza attı. Bunlardan bazıları Ahmet Özcan Caddesi üzerinde Kavaklı Sitesi, Aleyna Sitesi, Beyaz Saray Sitesi. Fetih Caddesi üzerinde Fetih Park Sitesi. Lalebahçe Yolu üzerinde Güzel Vadi Villaları...

İmza attığı yapıların tamamında son teknolojiyi ve yüksek kalite standartlarını kullanmayı ilke edinerek kullanıcılarını tatmin edecek kaliteyi ve fonksiyonelliği sunuyor. Sektördeki tecrübesini, hayata geçirdiği her projeyle biraz daha arttıran Taleb İnşaat, müşterilerinin konut adına her türlü talebine bundan sonra da cevap vermeye devam edecek. Dayanıklı ve konforlu projeleri ile sektörde adından söz ettiren Taleb İnşaat, son projesi Mimoza Siteleri'ni ferah ve rahat bir yaşam alanı arayanların beğenisine sunuyor.

/yukle/files/1.pdf